U-8

 

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

1

NK ŠENTJERNEJ 1

NK BREŽICE 1919 3

NK BREŽICE 1919 1

2

NŠ KRŠKO 1

NŠ KRŠKO 2

NK ŠENTJERNEJ 2

3

NK BREŽICE 1919 2

NK PIK VRBOVEC

NK KOLPA 1

4

NK TREBNJE 2

NK KOLPA 2

NŠ KRŠKO 3

5

NK DUBRAVA

NK TREBNJE 1

XXX


Urnik tekmovanja - Gimnazija

URA

EKIPA 1

EKIPA 2

 

8:00

NK ŠENTJERNEJ 1

NŠ KRŠKO 1

     1:0

8:13

NK BREŽICE 1919 3

NŠ KRŠKO 2

     0:0

8:26

NK BREŽICE 1919 1

NK ŠENTJERNEJ 2

     5:0

8:39

NK BREŽICE 1919 2

NK TREBNJE 2

     0:3

8:52

NK PIK VRBOVEC

NK KOLPA 2

     2:0

9:05

NK KOLPA 1

NŠ KRŠKO 3

     3:0

9:18

NK DUBRAVA

NK ŠENTJERNEJ 1

     1:0

9:31

NK TREBNJE 1

NK BREŽICE 1919 3

      5:0

9:44

NK BREGANA

NK BREŽICE 1919 1

     1:1

9:57

NŠ KRŠKO 1

NK TREBNJE 2

      2:0

10:10

NŠ KRŠKO 2

NK KOLPA 2

     7:1

10:23

NK ŠENTJERNEJ 2

NŠ KRŠKO 3

     3:0

10:36

NK DUBRAVA

NK BREŽICE 1919 2

     3:0

10:49

NK TREBNJE 1

NK PIK VRBOVEC

      3:0

11:02

NK BREGANA

NK KOLPA 1

      2:0

11:15

NK ŠENTJERNEJ 1

NK TREBNJE 2

      0:0

11:28

NK BREŽICE 1919 3

NK KOLPA 2

      0:1

11:41

NK BREŽICE 1919 1

NŠ KRŠKO 3

     3:0

11:54

NŠ KRŠKO 1

NK BREŽICE 1919 2

     3:0

12:07

NŠ KRŠKO 2

NK PIK VRBOVEC

     4:0

12:20

NK ŠENTJERNEJ 2

NK KOLPA 1

     0:1

12:33

NK DUBRAVA

NK TREBNJE 2

     2:0

12:46

NK TREBNJE 1

NK KOLPA 2

     2:0

12:59

NK BREGANA

NŠ KRŠKO 3

     3:0

13:12

NK ŠENTJERNEJ 1

NK BREŽICE 1919 2

    3:0

13:25

NK BREŽICE 1919 3

NK PIK VRBOVEC

    1:3

13:38

NK BREŽICE 1919 1

NK KOLPA 1

     3:1

13:51

NŠ KRŠKO 1

NK DUBRAVA

     0:0

14:04

NŠ KRŠKO 2

NK TREBNJE 1

     0:0

14:17

NK ŠENTJERNEJ 2

NK BREGANA

     0:3



Zaključni del
 

URA

EKIPA 1

EKIPA 2

 

REZULTAT

14:30

 DUBRAVA 

VRBOVEC

ČETRTFINALE

 0:1

14:45

TREBNJE1

BREGANA

ČETRTFINALE

 2:0

15:00

BREŽICE1

ŠENTJERNEJ

ČETRTFINALE

 0:0 (1:2)

15:15

KRŠKO 2

KRŠKO1

ČETRTFINALE

 2:0

15:30

VRBOVEC

TREBNJE1

POLFINALE

  0:0 (0:2

15:45

ŠENTJERNEJ

KRŠKO 2

POLFINALE

  0:2

16:00

VRBOVEC

ŠENTJERNEJ

3. MESTO

 0:1

16:15

TREBNJE1

KRŠKO2

1. MESTO

 1:0

Končni vrstni red:

4. MESTO: VRBOVEC

3. MESTO: NK ŠENTJERNEJ

2. MESTO: NŠ KRŠKO

1. MESTO: NK  TREBNJE

 

STRELEC: JAKOB PUŠLAR (NK TREBNJE)

IGRALEC: ŽAN ZORKO (NK KRŠKO)

VRATAR: LOVRO KRALJ (NK ŠENTJERNEJ)